Top
0.0  امتیاز  /  0  رای

ریموت خام LIFE

ریموت اصلی جک درب اتوماتیک لایف

  • دارای فرکانس 433.92 مگاهرتز
  • تنها سازگار با درب های اتوماتیک لایف
  • دارای آنتن دهی تا 150 مترشرکت لایف یکی از شرکتهای با سابقه در تولید جک درب پارکینگ در ایتالیا می باشد که اولویت نخست خود را در استفاده از متریال عالی قرار داده است. این شرکت چندین مدل جک دولنگه پارکینگی و چند نمونه موتور ریلی تولید و عرضه کرده است که تعدادی از آنها در ایران نیز وارد شده است.

لایف برای تمامی دربهای اتوماتیک پارکینگی خود از یک نمونه ریموت با فرکانس 433.92 استفاده نموده است. محصولی که در ایران وارد شده مدل FLDO دو دکمه است که به مانند سایر قطعات لایف بسیار مستحکم ساخته شده و مطمئنا با یک بار زمین خوردن آسیبی به آن نخواهد رسید.

مسافت آنتن دهی این ریموت 150 تا 200 متر در کاتالوگ ذکر شده که با توجه به پارازیتهای فراوان شهرهای بزرگ ایران این آنتن دهی حداکثر تا 50 متر خواهد داشت. ریموت لایف بلوتوثی نیست و هیچ ریموت بلوتوثی ای نمی تواند از روی آن کپی برداری کند. علت این موضوع رولینگ کد بودن این نوع ریموت است که هر بار یک فرکانس خاص را برای رسیور ارسال می کند. بسیاری بخاطر اینکه ریموت جک پارکینگی ارزان قیمت تری داشته باشند از ریموتهای غیر فابریک استفاده میکنند که در این جک می توان این کار را با قرار دادن یک گیرنده داخل مدار کنترل این کار را انجام داد.
1 2 3 4 5